Robienie Zupy

FAQ czyli często zadawane pytania

01/

Jak wygląda proces zakupu?

Po pierwsze należy założyć konto użytkownika, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji.

Po drugie opłacić wybrany przez siebie pakiet według dostępnych możliwości, PAYU - karta lub PAYPAL.

Po trzecie jeżeli konto było zakładane przy płaceniu, należy uzupełnić dane profilu w celu otrzymania faktury VAT do zaksięgowania kosztów.

02/

Jak korzystać z PNW?

Obok menu strony jest dostępna opcja "zaloguj się" lub podany pseudonim (po zalogowaniu). Po opłaceniu i zalogowaniu wszystkie treści premium będą odblokowane. Aktualne wpisy znajdują się na stronie bloga lub na kocie użytkownika w zakładce "bieżące wpisy". Jest to aktualnie jedyna forma dostępu do treści.

03/

Czy to są gotowe prace do skopiowania na własne media?

W pewien sposób są to gotowe prace, jednak służą one jako inspiracja i przykład, aby stworzyć swój własny wpis. Powiedzmy, że my wykonujemy jakieś 80% pracy, a pozostałe 20% to wasza personalizacja treści.

04/

Co z zdjęciami? skąd je brać?

Zdjęcia oczywiście można pobierać ze stron z darmowymi materiałami, jednak rekomendujemy robić własne zdjęcia. Przecież klient lepiej będzie się czuł, jak przyjdzie i zobaczy zastawę, ludzi i dania na żywo ze zdjęć, niż ładne ogólnodostępne.

05/

Dlaczego to nie są "gotowe" posty do skopiowania? 

Dzień jak i przykładowe treści są przygotowane w taki sposób, aby łatwo je wykorzystać, nawet jeżeli ktoś zechce skorzystać całkowicie z naszych przykładów i tak są tam miejsca do spersonalizowania lub do zmiany, aby odzwierciedlały rzeczywisty stan.

06/

A jeżeli z tego przepisu będzie korzystać duża liczba restauracji?

Nie ma w tym żadnego kłopotu. Ponieważ każdy lokal jest inny i każdy będzie inspirować się treściami w unikalny sposób. Dzięki temu finalnie powstaną różne treści. 

07/

Jeżeli wolimy wideo?

Super! nie ma problemu. Zdobyte dzięki nam informacje i inspiracje możecie po prostu nagrać telefonem. W prawdzie, domyślnie wpisy są zdefiniowane jako tekst plus foto, jednak można je po prostu opowiedzieć ;)
Z czasem poszerzymy nasze pomysły także o wideo

08/

Do jakich social media najlepiej korzystać z PNW?

W zasadzie do wszystkich, na których możecie znaleźć swojego klienta. Przede wszystkim media z otwartym doborem contentu. W mediach specjalistycznych np. TikTok trzeba się liczyć, że będzie wymagane włożenie więcej energii  w dostosowaniu materiału.