Nasz przepis

Przedstawiamy Tobie sposób na więcej klientów w Twoim lokalu! A może po prostu chcesz poprawić sposób komunikacji z klientami? 
Z naszym planem zawsze będziesz wiedział co napisać, aby wypaść dobrze i wypromować swój lokal. Niezależnie jakiego rodzaju jest Twój biznes - czy to restauracja, czy lodziarnia, czy hotel, czy kawiarnia - ważne, że lokal gastronomiczny! (może być nawet budka z frytkami). 

Z nami zaprosisz nowych gości ;)

pomarańczowy

Gotowy plan

Każdego tygodnia otrzymujesz od nas gotowy plan na wszystkie dni. Aby wygodnie Ci się pracowało, będziesz otrzymywać co poniedziałek paczkę 7 postów. Na każdy dzień masz do dyspozycji szkic wpisu, który możesz wykorzystać na dowolne social media.

Limonka

Pomysł na post

Szczegółowo analizujemy każdy dzień w kalendarzu i podpowiadamy Tobie jaki można stworzyć wpis. Analizujemy każdy dzień pod kątem świąt (także tych nietypowych), dnia tygodnia, pomysłów na promocję lokalu, promocję dania, promocję cenową, ogólnych trendów w internecie, ważnych wydarzeń oraz inne warte uwagi pomysły na post.

Gruszka

Przykładowy tekst

Dobrze wiemy, że świadomość tego co można napisać to jedynie połowa sukcesu. Zawsze pojawia się pytanie "jak zacząć?" lub "jak ubrać to w słowa?", prawda? Dlatego z nami zawsze macie pod ręką przykładowy tekst postu, który musicie jedynie przystosować do swojego biznesu.
Ważne! - to nie są gotowce typu kopiuj-wklej, a wysokiej jakości, łatwo edytowalny szkic.

brzoskwinia

Przykładowe zdjęcie

Aby zrobić dobre zdjęcia na media społecznościowe wystarczy jedynie w miarę aktualny smartphone (bo przecież dzisiaj wszystkie mają wypasione aparaty). W planie będą zaprezentowane możliwe ujęcia, pomysły na zdjęcia lub ewentualnie wideo. Będzie dużo świętej zabawy przy okazji, a amatorzy robienia zdjęć, będą mogli się wykazać ;) 

Malina

Specjaliści

W naszej "kuchni" współpracują razem specjaliści od marketingu, PR czy copywriterzy, a także byli managerowie HoReCa, szefowie kuchni czy nadal działający przedstawiciele branży gastronomicznej. Oczywiście liczymy także na częsty feedback z Twojej strony, dzięki czemu będziemy się wspólnie rozwijać, aby osiągnąć coraz lepsze zasięgi. 

Wiśnie

Optymalizacja

Jak już wiesz kto jest w naszej kuchni, to teraz dowiesz się co tam robią. Przede wszystkim analizują wszystkie informacje i scenariusze, aby wybrać najlepsze pomysły na posty. Badają aktualne trendy, wydarzenia w sieci, branże gastronomiczną, aby zaplanowane wpisy były angażujące, ciekawe, wartościowe, zachowały kontekst, posiadały konkretny cel i były różnorodne.

Przykładowy tydzień

Social Media Calendar 2021 — kopia.png